Fotopułapki i rozwiązania specjalne

Jako pierwsza firma na rynku Lasów Państwowych wprowadziliśmy zestaw do rejestracji nielegalnych wjazdów na drogi leśne. Obecnie kamera ukryta w lesie to codzienność. Główne zadanie tego typu urządzeń to rejestracja złodziei drewna, śmieciarzy, nieuprawnionych wjazdów do lasu oraz innych niebezpiecznych lub ciekawych zjawisk w lasach. Urządzenia z tej serii produkujemy i sprzedajemy do dziś.

W ofercie mamy również wysokiej jakości fotopułapki, wybrane przez nas w trakcie testów porównawczych.


Fotopułapki

W ofercie naszej firmy znajdują się wybrane modele fotopułapek. Zdecydowaliśmy się na sprzedaż wyłącznie urządzeń dobranych przez nas w testach terenowych. W związku z tym możemy zagwarantować, że są to rozwiązania najwyższej jakości w tej klasie sprzętu.

Więcej informacji znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym:

Zestawy specjalne

W 2008 roku wykonaliśmy pierwszą w kraju kamerę dostosowaną do ukrycia w terenie leśnym.

Nasze zestawy reagują na alarm natychmiast. Dzięki temu są w stanie zarejestrować tablice rejestracyjne nawet szybko poruszającego się samochodu.
Dzięki rozdzieleniu rejestratora i kamery możliwe jest również odczytanie nagrań nawet po zniszczeniu kamery.

Zestaw ten znacznie przewyższa możliwości rozwiązań ekonomicznych, np. fotopułapek, czy opartych na standardowych kamerach używanych w monitoringu. Możliwa jest również dodatkowa modyfikacja parametrów i funkcji zgodnie z potrzebami zamawiającego.

 

Doradztwo praktyków

W przeciwieństwie do większości dostawców sprzętu do dyskretnej obserwacji, my jesteśmy praktykami.

Oznacza to, że możemy doradzić Państwu rozwiązanie dostosowane do rzeczywistych wymagań obszaru obserwacji. Dzięki testom terenowym urządzeń znamy również ich realne osiągi i nie musimy opierać się na zapewnieniach handlowców nastawionych głównie na zysk.

Z naszą pomocą, mogą Państwo zakupić sprzęt najlepiej dostosowany do potrzeb.

 
 

Sprawdź też: