Produkcja małoseryjna i prototypowanie

Nasza firma specjalizuje się w jednostkowej i małoseryjnej produkcji urządzeń. Dzięki dobrej znajomości wielu dziedzin, takich jak optyka, elektronika, mechanika, jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy pomysł na urządzenie czy mechanizm.

Zajmujemy się również wykonywaniem prototypów według pomysłu lub projektu zamawiającego, z uwzględnieniem obowiązujących norm i przepisów.


Najwyższe standardy zabezpieczeń

Wiele spośród naszych urządzeń pracuje na wysokich wieżach. W takich miejscach są narażone nie tylko na przepięcia, ale nawet na bezpośrednie trafienia piorunami w trakcie burzy.


Dzięki temu uzyskaliśmy praktyczne doświadczenie związane z zabezpieczeniami przeciwprzepięciowymi. W połączeniu z naszą teoretyczną wiedzą o elektryce, pozwala to nam wyprodukować urządzenia, które nawet po bezpośrednim trafieniu piorunem nie wymagają kosztownych napraw.

 

Surowe standardy wykonania

Wykorzystując elementy najwyższej jakości i dysponując sprawdzonymi procedurami testowymi, możemy wyprodukować urządzenia spełniające większość obowiązujących norm.


Jeśli zaistnieje taka potrzeba, sprzęt wyprodukowany u nas może nawet przekraczać wymagania stawiane przez normy, a nawet czułość laboratoryjnych urządzeń pomiarowych. Podczas testów w komorze EMC zdarzało nam się usłyszeć polecenie włączenia sprzętu, mimo tego że już był uruchomiony ;-)

 

Outsourcing i produkcja OEM

Oprócz produkcji własnej oferujemy również usługę wykonania urządzeń bez oznaczenia ich naszą marką.


Zlecenia realizujemy zarówno na bazie dostarczonych projektów, jak i w pełnym zakresie od koncepcji do gotowego urządzenia. Możliwe jest również wykonanie częściowe, na przykład montaż samej płytki elektroniki czy kompletacja i uruchomienie sprzętu (szafki, systemu).

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu: