Głowica PTZ firmy Samsung z dodaną funkcjonalnością IP

Osprzęt specjalistyczny oraz modyfikacje istniejących urządzeń

A oto nasza pasja: konstruowanie i ulepszanie urządzeń elektronicznych i elektromechanicznych. Korzenie naszej działalności sięgają ponad dwadzieścia lat wstecz, kiedy to w 1989 r. Dariusz Dowgiert (właściciel firmy; konstruktor-elektronik i elektromechanik) zajął się tworzeniem i modyfikacją pierwszych produktów.

W 2000 roku powstał prototyp kamery obrotowej dalekiego zasięgu... I tak to się zaczęło.
Obecnie mamy w ofercie kilkanaście wersji wykonania kamer obrotowych oraz realizacje wielu zamówień na urządzenia elektroniczne do innych zastosowań.


Dopasowanie mechaniczne

Najpopularniejsze zmiany w sprzęcie polegają na mechanicznym dopasowaniu do miejsca pracy.

W wielu przypadkach istnieją już urządzenia odpowiednie do wykonania danego zadania, jednak ruchome elementy występujące w okolicy czy inne warunki pracy uniemożliwiają ich użycie.


W takich przypadkach mogą Państwo zgłosić się do nas. Dzięki doświadczonym mechanikom możemy opracować ruchome mocowanie, obudowę ochronną, system szybkiego montażu czy innego rodzaju dostosowanie dla każdego sprzętu, w każdych warunkach.

 

Odporność na warunki pracy

Większość urządzeń produkowanych jest do pracy w standardowych warunkach. Zdarza się, że w miejscu pracy występują temperatury znacznie poniżej zera, rozbryzgi wody, wibracje czy narażenie na nadmierne nagrzewanie się.

Mogą wówczas Państwo wykorzystać nasze doświadczenie w produkcji sprzętu odpornego na te zagrożenia. Nasz główny produkt - kamery do obserwacji rozległych obszarów, w standardzie charakteryzuje się klasą szczelności IP67 , a wykonania mobilne spełniają także normę IP69K.

 

Modyfikacje funkcjonalności

Często wydaje się, że do wykonania zadania odpowiednich jest wiele urządzeń. Jednak po dokładnym sprawdzeniu okazuje się, że każdemu ze standardowych rozwiązań czegoś brakuje.
Dzięki naszej pomocy, możliwa jest modyfikacja takiego urządzenia. Przykładowo dodanie brakujących czy przydatnych funkcjonalności.


Zwiększenie nośności głowicy PTZ, zmiana modułu kamery czy dostosowanie protokołu do wykorzystywanego w systemie. To wszystko i wiele więcej może zostać u nas zaprojektowane i wykonane.

 

Masz ciekawy pomysł?