Kamery dalekiego zasięgu

Główny zakres naszej działalności - zdalnie sterowane głowice obrotowe wyposażone w kamery i obiektywy dostosowane do indywidualnych wymagań klienta.

Pierwsza wyprodukowana seryjnie kamera dalekiego zasięgu powstała w 2003 roku wraz z marką DDTRONIK. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu urządzeń nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i idealnym dostosowaniem do potrzeb. Cechą szczególną są małe wymiary i waga oraz niski pobór mocy.

W zestawach kamerowych DDTRONIK zastosowane są najwyższej jakości elementy znanych producentów: Sony, Axis, Samsung czy Harmonic Drive. Gwarantuje to maksymalną trwałość i bezawaryjność naszych urządzeń. Projektowana i praktyczna trwałość mechaniki przekracza 10 lat co umożliwia niedrogą modernizację sprzętu. Aby wykorzystać najnowsze osiągnięcia techniczne niepotrzebna jest wymiana całej głowicy.


Podstawowe urządzenia

Już podstawowe wykonania naszego sprzętu zapewniają najwyższą jakość.

Urządzenia te wyposażone są w wysokiej jakości przetworniki obrazu oraz nasze unikalne rozwiązania wspierające obserwację na duże odległości. Produkty dostępne są w wykonaniach standardowych oraz mobilnych.

Nieskompresowane wyjście obrazu pozwala na skuteczną pracę w systemach detekcji dymu o wysokiej czułości oraz innych zastosowaniach gdzie znaczący wpływ na działanie systemu ma szczegółowość obrazu.

 

Seria "GOLD" dla wymagających

Najwyższej jakości optyka, precyzyjna i trwała mechanika, dopracowanie szczegółów. To główne cechy naszych kamer z serii "GOLD"

A jako, że obraz wart jest tysiąca słów...

 

Kamery IP

Kamery IP z naszej oferty zapewniają elastyczność pracy i konstrukcji systemów.

Standard TCP/IP zapewnia wspaniałe możliwości dostosowania systemu. Dzięki temu mała szybkość sieci, dodatkowe wymagania bezpieczeństwa czy integracja wielu systemów kamerowych nie są przeszkodą w działaniu systemu.

To dzięki kamerom IP możemy zapewnić obserwację w miejscach bez stałego łącza z internetem czy nawet całkowicie odciętych. Możliwe jest również tworzenie przenośnych stanowisk z własnym zasilaniem.

Zobacz więcej: