Kamery kamuflowane i do montażu dyskretnego

W nasze ofercie znajduje się szeroki zakres kamer ukrytych. Zajmujemy się zarówno sprzedażą i dostosowaniem gotowych urządzeń innych producentów jak i produkcją własnych rozwiązań.

Dostęp do wielu narzędzi oraz zdolności inżynierskie zapewniają nam możliwość wykonania niemal dowolnego kamuflażu i "wtopienia" kamery w niemal dowolne otoczenie.


Gotowe urządzenia

Dzięki współpracy z hurtowymi dostawcami sprzętu detektywistycznego możemy dostarczyć modele urządzeń najlepiej odpowiadające potrzebom klienta.

Istnieje również możliwość dokonania przez nas poprawek i modyfikacji w tak zamówionym sprzęcie co pozwala na dostosowanie kamuflażu lub parametrów.

Pełna dowolność kamuflażu

Nieszablonowe podejście do zadanie i doświadczenie w projektowaniu pozwalają nam na wykonanie w zasadzie dowolnego kamuflażu do kamery. Zapewnia to unikalną możliwość dostosowania sprzętu do wymagań danej lokalizacji.


Wykonywaliśmy już urządzenia ukryte w słupkach ogrodzeń, elementach budynków czy udające kamienie.


Jeśli masz pomysł, skontaktuj się z nami, czekamy na kolejne wyzwania!

 

Innowacyjne rozwiązania

Możliwe jest również wykonanie kamuflowanych głowic PTZ, które nie tylko wtapiają się w otoczenie, ale również pozwalają na śledzenie obiektów w ich polu widzenia.


Doświadczenie z zakresu optyki, mechaniki oraz praktyki monitoringu wizyjnego pozwala nam na projektowanie systemów nie tylko niewidocznych, ale też skutecznych.

 

Sprawdź również