Witamy

Od 1989 roku zajmujemy się konstruowaniem urządzeń i konfiguracją systemów.

Pasja, doświadczenie i nowoczesne technologie. To dzięki nim możemy dostarczać wysokiej jakości produkty.

Specjalistyczne zaplecze pozwala też na projektowanie i wykonanie unikalnych urządzeń elektronicznych. A produkcja w małych seriach pozwala nam na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb zamawiającego.


Dlaczego nasze produkty?

Dlaczego mieliby Państwo kupować nasze produkty, a nie urządzenia sprawdzonych marek? Teoretycznie mają porównywalne parametry przy podobnej cenie, ale co je wyróżnia?

Oto kilka spośród wielu powodów:

 • Nastawienie na zaufanie i zadowolenie klienta.
  Nie prowadzimy działu marketingu, w kontakcie z klientami stawiamy na jawne i uczciwe przedstawienie parametrów. Zamiast jak w "chińskich" produktach wpisywać do karty katalogowej dowolne parametry, byle tylko zwiększyć swoją sprzedaż, dane wypełniamy dopiero po testach realnych komponentów.
 • Nasza firma składa się z pasjonatów konstruowania.
  Pozwala to nam zwracać uwagę na szczegóły, które umykają nawet najlepszym specjalistom "po prostu wykonującym swoją pracę". Dzięki temu możemy również podjąć się tematów bardzo trudnych gdzie inni wycofują się z powodu braku pomysłu na wykonanie.
 • Bazujemy nasze urządzenia na produktach uznanych marek.
  Korzystamy z modułów światowej klasy producentów, takich jak Sony, Axis czy Harmonic Drive. Zawsze jednak analizujemy zarówno całą konstrukcję, jak i jej składowe. Pozwala to nam dodatkowo poprawić parametry, czy dodać niestandardowe funkcjonalności.
 • Sukces na rynku obserwacji przeciwpożarowej lasów jednoznacznie pokazuje efekty naszej pracy.
  W trakcie naszej działalności, zdołaliśmy przejąć niemal 50% tego rynku. Zrobiliśmy to pomimo istniejącego monopolu i późniejszego pojawienia się dodatkowej konkurencji. Wszystko dzięki bezkompromisowemu nastawieniu na jakość produktów oraz wysłuchanie potrzeb klienta.
 • Dostosowywanie produktów i elastyczność. Nasze urządzenia produkowane są w małych seriach.
  Oznacza to, że możemy dostosować nawet nie partie, ale wręcz konkretne egzemplarze produktów do specyficznych wymagań klienta. U nas nie ma problemu z wgraniem nowego protokołu, zmianą parametrów mechanicznych czy wyglądu urządzenia.

Chciałbyś otrzymać naprawdę to, co zamówiłeś? Sprzęt, który zarówno na papierze, jak i w realnych testach ma te same parametry? Możemy Ci w tym pomóc!

Aktualności


2016-09-04

2015-04-25

Witamy na naszej świeżej stronie internetowej. W tym miejscu znajdziecie Państwo aktualne informacje o ciekawych wydarzeniach związanych z naszą firmą, takich jak targi czy innowacyjne produkty.

2015-12-01


Zobacz więcej: