Już wkrótce... Targi Eko-Las

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin na targach Eko-Las 2014. Impreza odbędzie się w dniach 4-6 września w Mostkach koło Świebodzina.
Na naszym stoisku nr 119a można będzie obejrzeć i na żywo przetestować usprawnienia i nowe funkcje dostępne w najnowszych modelach naszych głównych produktów: kamery DK4HD4 oraz kierunkomierza DKE2.

DDTronik - Precyzja na życzenie

kamera 1

Od dziesięciu lat nasza firma poświęca się tematyce ochrony i monitoringu obszarów leśnych. Pasja, doświadczenie i dostęp do najnowocześniejszych technologii, umożliwia nam dostarczenie wysokiej jakości systemów kamer dalekiego zasięgu, kierunkomierzy, kamer ukrytych i fotopułapek.

Specjalistyczne zaplecze pozwala też na zaprojektowanie i wykonanie unikalnych, małoseryjnych urządzeń elektronicznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb zamawiającego. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną na stronie. Dzięki opcji "Porównaj" będziecie mogli Państwo  ocenić i wybrać urządzenia spełniające Wasze wymagania.

Zachęcamy też do skorzystania z podanych numerów telefonuformularza kontaktowego  - postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Targi Securex 2014

 

securex fotoDziękujemy za odwiedziny na naszym stoisku i zapraszamy ponownie, zarówno na kolejnych edycjach Securex, jak i przy innych okazjach.

Targi Rogów 2013

alt

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko na Targach Leśnych w Rogowie 2013. Państwa uwagi i sugestie pozwolą nam dalej udoskonalać naszą ofertę, tak aby idealnie odpowiadała ona potrzebom klientów.

Zestaw 1

Zestaw 1

Kamery ukryte do monitoringu terenów otwartych.
W 2008 roku wprowadziliśmy do oferty kamery w wykonaniu specjalnym do ukrycia w terenie leśnym. Zestaw został skonstruowany jako pomoc w wykrywa...

Kontakt

DDTRONIK
Dariusz Dowgiert

16-020 Czarna Białostocka
ul. Chabrowa 2

tel./fax 85 710 26 55
tel.kom. 508 244 941

Kim jesteśmy...

Działalność prowadzimy od 1989 roku. Przez długi okres z powodzeniem zajmowaliśmy się specjalistycznymi usługami w zakresie elektroniki przemysłowej. W 2003 roku rozszerzyliśmy zakres działalności.

Naszą specjalizacją jest małoseryjna produkcja urządzeń elektronicznych i elektromechanicznych. Zamówienia realizujemy według indywidualnych potrzeb klienta.

Napisz do nas

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile jest palców u dłoni?